S Ivčou jsem spolupracoval na sazbě mojí knihy. Byly to pro mě radostné chvíle, protože jsem do procesu tvorby mohl kdykoli vstoupit a má přání byla vždy slyšet. A pokud byla graficky amatérská nebo dokonce nedobrá, bylo mi to laskavě vysvětleno. Mohu Ivču velmi doporučit, protože pokud by byla dvě slova, která by ten čas strávený nad přípravou knihy vystihovala, byla by to: spolupráce a vyladění. Děkuji.
Josef Porsch
průvodce a učitel
Ivana Bartůňková je profesionál. Zpracovala pro mne návrhy vizitek, až k finálnímu tisku. Bonusem je, že plně pochopila má přání, jak by měly vypadat a dokázala připravit několik návrhů, ze kterých bylo těžké si vybrat. Vzájemnou diskuzí jsme pak doladily ten pravý model, kterým se teď ráda prezentuji. Navíc mám na něj možnost navázat i další grafické prezentace, které jsme již diskutovaly. Komunikace byla rychlá a vstřícná, mohu jen doporučit.
Veronika Chrpová
Cannaterapie Praha
Umělecky nadaná Ivana Bartůňková nám navrhla propagační materiály, které výstižně prezentují to, čím se zabýváme. Za Ligna Authentica doporučuji.
Jaroslav Jarý
Ligna Authentica
V roce 2018 jsme intenzivně spolupracovali s Ivanou Bartůňkovou na vydání knížky Týpí jako domov. Ivana Bartůňková dělala grafický návrh a sazbu knihy. Spolupráce s ní byla skvělá, nejen po stránce profesní, ale i osobní. Grafickou práci Ivany Bartůňkové rozhodně můžeme doporučit, rádi s ní budeme spolupracovat i v budoucnosti.
Zuzana Antošová
Asociace turistických oddílů mládeže ČR